Author: k***3
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: it's a hair that generat the true beauty of a woman
Màu sắc: SNatural
Price: 517.000₫
| Material | Human Hair |
| Hair Color | Natural & Black |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | SNatural |
| Type | Bangs Wig |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 200 |
| Gender | Women |
| Wigs Design | Pixie Cut Wigs |
| Human Hair Origin | Indian Hair |
| Curl | Straight Hair |
| Density | Natural |
| Trọng lượng tịnh | 61 g |
| Chiều dài | 15.24 cm |
| Đầu | 55 cm |
| SKU | sb2303280614482528 |
Author: k***3
Date:
Review: it's a hair that generat the true beauty of a woman
Màu sắc: SNatural
Author: k***r
Date:
Review: good it’s awesome i love it
Màu sắc: màu đen
Author: s***t
Date:
Review: Hahahahah such a wonderful wig( I’m so happy with this lil wig)
Màu sắc: màu đen
Author: m***j
Date:
Review: very beautiful
Màu sắc: màu đen
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm